
Найкраще доповнення Вашого офісу — комфортне крісло для персоналу НЕТБРАК NETWORK GTP. Максимум зручності за невеликі гроші. І бізнес працює, і персонал задоволений.
МЕХАНИЗМ TILT
Вільне гойдання
Фіксація спинки у вертикальному положенні
Регулювання сили відхилення
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ











MICROFIBRE
Склад: 100% поліестер
Щільність: 225 г/м2
Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4-5; wet: 4)
Стійкість до світла: 5-6 (ISO 105 — B02:2014)
Негорючий: BS 58 52













РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 3 900 ₴







Відправка з 17 квітня 2026
