МЕХАНИЗМ TILT
Вільне гойдання
Фіксація спинки у вертикальному положенні
Регулювання сили відхилення
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ











MICROFIBRE
Склад: 100% поліестер
Щільність: 225 г/м2
Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4-5; wet: 4)
Стійкість до світла: 5-6 (ISO 105 — B02:2014)
Негорючий: BS 58 52
















РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
| Висота виробу в нижньому положенні | 1100 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1280 мм |
| Діаметр бази | 680 мм |
| Висота підлокітників у піднятому положенні | 200 мм |
| Висота підлокітників у опущеному положенні | 675 мм |
| Висота сидіння в піднятому положенні | 535 мм |
| Висота сидіння в опущеному положенні. | 440 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Висота спинки мінімальна | 580 мм |
| Габаритна ширина виробу | 680 мм |
| Габаритна глибина виробу | 650 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 310 ₴




