
Диван Бруно Одиниця. Офісний диван Бруно це стиль, статус і комфорт для Вашого офісу або зони очікування. Крісло Бруно підходить для кімнати відпочинку і серйозних переговорів. Ваші гості будуть задоволені.
Колір ніжок: білий, венге, горіх, бук

Матеріал оббивки
Штучна шкіра ФЛАЙ категорія 1

ХАРАКТЕРИСТИКИ ФЛАЙ
Зносостійкість: 40 000 циклів
Щільність: 400 г / м²
Склад: особа: 100% ПУ, основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ
Штучна шкіра ZEUS DELUXE категорія 1

ХАРАКТЕРИСТИКИ ZEUS DELUXE
Склад: 100% PU
Зносостійкість - 50 000 циклів
Вага - 380 г / м2
Штучна шкіра Sofitel категорія 2

ХАРАКТЕРИСТИКИ Sofitel
Склад: 100% ПУ, основа: 40% ХЛ, 60 ПЕС
Зносостійкість 50 000 циклів по тесту Martindale
Вага 460 г на кв.м
Штучна шкіра BOOM категорія 2

УВАГА: відтінок кольору на фото і в натурі може відрізнятись!
Купити диван Бруно на Тутмеблі в Харкові. Підібрати колір оббивки під Ваш стиль офісу. Сучасні офіс повинен бути укомплектований комфортною зоною очікування і місцем відпочинку керівника та персоналу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Тип дивана | прямий |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 100 см |
| Глибина дивану | 83 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
- Ціна: 7 999 ₴







Відправка з 12 квітня 2026
