
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Стійка модульна |
| Висота стійки | 122.4 мм |
| Глибина стійки | 150.2 мм |
| Довжина стійки | 324.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | ДСП 4,6 (см) |
| Полиці | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка корпусів столів | ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка столешніц | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Стільниці | ДСП 4,6 (см) |
| Топ стійки | ДСП 1,8/4,6 (см) |
| Ручки ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 476 ₴








Відправка з 12 квітня 2026
