
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Стійка модульна |
| Висота стійки | 112.6 мм |
| Глибина стійки | 94.2 мм |
| Довжина стійки | 409 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниці | ДСП 2,2 (см) |
| Опори | ДСП 2,2 (см) |
| Полиці | ДСП 1,6 (см) |
| Кромка столешніц | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів | ПВХ 0,2 (см) |
| Топ стійки | ДСП 2,2 (см) |
| Внутрішня висота ніші під монітор | 35.4 см |
| МДФ | профіль |
| Декоративний вставка | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
