

крісло керівника 125ер racer eco NS у кріслі racer як за кермом боліда формула 1
Крісло обладнане механізмом гойдання та регулюванням висоти. Регульовані підлокітники.
МЕХАНИЗМ TILT
Вільне гойдання
Фіксація спинки у вертикальному положенні
Регулювання сили відхилення
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ




РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 708,16 ₴
- Спосіб упаковки: Вага Вага нетто 15.2 кг Вага брутто 16.8 кг Паковання Ширина 670 мм Висота 770 мм Глибина 330 мм






