Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 199 см |
| Глибина столу | 100 см |
| Висота столу | 77 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 4,5 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | Протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Ніжки столів і корпусів шаф | регульовані |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Опори столів, шаф боковини | ДСП 3,6/1,8 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | кулькові прихованого типу "Quadro" |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-19,2\21,0 (см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 780 ₴



Відправка з 02 травня 2026






