Кришка декоративна кабінет Верона вр.кв 04 ns використовується з бічними накладками

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 24.7 см |
| Висота шафи | 30 см |
| Глибина шафи | 46.2 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 994 ₴
- Спосіб упаковки: Кришка декоративна кабінет Верона вр.кв 04 ns



Відправка з 12 квітня 2026
