Стіл для засідань кабінет спліт С203

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Висота переговорного столу | 76 см |
| Ширина переговорного столу | 126 см |
| Довжина переговорного столу | 260 см |
| Склад комплекту | |
| Переговорний стіл | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 946 ₴
- Спосіб упаковки: Офісні меблі постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
