










У цьому кріслі використовується механізм гойдання крісел Deep Titl (DT). Він являє собою механізм глибокого гойдання по поздовжній осі вперед-назад із фіксацією в одному (робочому) положенні. Вісь гойдання розташована поруч із місцем перебування людини, що сидить, тому механізм може призводитися в рух натисканням коліна, що дає можливість надати гойданню глибшу амплітуду, ніж коли ви використовуєте інший тип механізму. Амплітуда та жорсткість гойдання регулюються спеціально призначеною для цього ручкою. Також із механізмом Deep Titl (DT) ви маєте можливість регулювати сили відхилення від прямої осі сидіння й спинки залежно від ваги людини, що сидить. Такий тип механізму зазвичай встановлюється в крісла для керівників усіх рівнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна посадка | Так |
| Висота спинки: | 63див |
| Підлокітники: | нерегульований, матеріал ― хромована сталь |
| Матеріал оббивки: | арткожа |
| Граничний вагу | 100кг |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Ширина сидіння: | 49,5 см |
| Газліфт: | 80мм, 3-й клас |
| Висота сидіння: | 40-48см |
| Розміри упаковки | 87х35х59см |
| Висота крісла: | 104-112см |
| Хрестовина: | хромована сталь, 320мм, прогумовані колеса |
| Вага брутто | 16,2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴












