Офісне крісло для персоналу Special4You Briz white/grey (E0888)












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: білий пластик з оббивкою РР |
| Підголовник: | нерегульований |
| Механізм: | батерфляй з механізмом блокування в будь-якому положенні |
| Граничний вага: | 120кг |
| Ширина сидіння: | 50см |
| Газліфт: | пофарбований в чорний колір, 100мм 3-й клас |
| Висота сидіння: | 33-43см |
| Матеріал покриття: | спинка ― текстилайн, сидіння і підголівник (PP) ― поліпропілен |
| Розміри упаковки | 79х32х65см |
| Висота крісла: | 116,5-126,5 см |
| Хрестовина: | біла (нейлон) 350мм, прогумовані колеса |
| Колір: | чорний, рама ― біла |
| Вага брутто | 15,47 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника Бриз BRIZ grey Special4You у картонну коробку.












Відправка з 13 квітня 2026
