Офісні готові меблі для персоналу Озон 4
Офісна готові меблі для персоналу Озон 4 — це ідеальний вибір як для великого колективу, так і для невеликого штату. Стильні та якісні меблі дадуть змогу організувати робочу зону.

Офісні готові меблі для персоналу Озон 4
У нашому каталозі ви зможете знайти меблі для персоналу Озон. Це чудова меблева конструкція преміумкласу, яка розрахована як на велику кількість працівників, так і на невеликий штат працівників. Офісні столи на металі є не тільки надійними, а й мобільними, тому ви зможете встановити цей комплект на свій розсуд і самі виділити робочі зони. Строгі та чіткі лінійки меблів тільки підкреслюють діловий стиль. Ці офісні меблі передбачає постійний контакт між працівниками, а матові перегородки дають змогу кожному працівнику зосередитися на своїх завданнях. У нас ви завжди зможете вигідно купити офісні меблі в Харкові.
Купити офісні меблі в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столів | 5,0 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Корпусу столів, тумб, шаф, секцій | 1.8 см |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | 2 |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\18,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Ніжки | регульовані |
| Стіл офісний | 4 |
| Стаціонарна тумба | 2 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Довжина столу | 160 |
| Ширина мобільної тумби | 42.2 |
| Глибина мобільної тумби | 55 |
| Висота мобільної тумби | 61.1 |
| Ширина тумби | 80 |
| Глибина тумби | 55 |
| Висота тумби | 75 |
| Мобільна тумба | 2 шт. |
- Ціна: 134 584 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
