Стіл письмовий кабінет прем'єр П 105

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | скло, ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 175 см |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 88 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП 38 мм, ДСП 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 250 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі для керівника серії Прем'єр постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
