
МЕХАНІЗМ ANYFIX
Вільне гойдання
Можливість фіксації спинки під будь-яким кутом
Регулювання сили відхилення
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ






РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал, дерево |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 022 ₴
- Спосіб упаковки: Вага Вага нетто 16.08 кг Вага брутто 19.08 кг Паковання Ширина 1100 мм Висота 450 мм Глибина 660 мм



Відправка з 13 квітня 2026
