
МЕХАНІЗМ MULTIBLOCK
Вільне гойдання
Регулювання сили відхилення
Фіксація сидіння та спинки в 5 позиціях
Антишок-ефект оберігає того, хто сидить, від несподіваного перекидання або удару
спинкою крісла під час зняття блокування механізму
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ






РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 336 ₴
- Спосіб упаковки: Вага Вага нетто 16.98 кг Вага брутто 19.98 кг Паковання Ширина 1100 мм Висота 450 мм Глибина 660 мм



Відправка з 13 квітня 2026
