
Офісне крісло Галант належить до колекції ергономіка. Ця модель має надійність, практичність, зручність. Успіх будь-якої компанії залежить від її людського капіталу, на скільки працівники Вашої компанії комфортно почуваються комфортно на робочому місці. Чи повністю вони віддаються роботі, не думаючи про те, як їм незручно сидіти в кріслі. Комфорт офісу складається з ергономіки робочого місця й раціонального використання офісного простору загалом. Ергономічне крісло для офісу Галант повністю відповідає загальноприйнятим нормам офісного крісла.
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ











MICROFIBRE
Склад: 100% поліестер
Щільність: 225 г/м2
Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4-5; wet: 4)
Стійкість до світла: 5-6 (ISO 105 — B02:2014)
Негорючий: BS 58 52















Штучна шкіра ELIPS
Склад: 81% ПВХ, 16% поліестер,
3% полиуретан
Щільність: 400 г/м2
Зносостійкість: 30 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4; wet: 4)
Стійкість до світла: 4 (EN ISO 105-B02)
Негорючий: BS EN 1021 1&2:2006
РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 106 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Так |
- Ціна: 3 150 ₴




Відправка з 17 квітня 2026
