







Тип: стілець офісний
Колір: чорний
Матеріал покриття: спинка пластик, сидіння - пластик із подушкою зі шкірозамінника
Ніжки: дерев'яні натуральний бук
Висота стільця: 81,5 см
Висота сидіння: 46 см
Висота спинки: 42см
Ширина спинки: 46 см
Ширина сидіння: 48 см
Довжина сидіння: 42 см
Гранична вага: 120 кг
Вага нетто 5 кг, брутально 5,75 кг
Розміри паковання 50х46х45 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай Стілець офісний Sedia black від Special4You — зручний і елегантний стілець з м'яким сидінням буде прекрасним складником будь-якої обідньої, вітальні або офісної групи. Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні або офісу. Легкий, повний грації ліній і м'яка оббивка — особливості стільця Sedia black. Такий стілець зробить атмосферу приміщення більш височенною, світлою та гармонійною.
Зручний і стильний стілець втілює в собі найкращі якості, що роблять його яскравою деталлю будь-якого інтер'єру. Ніжки стільця виготовлені з натурального дерева бука. Спинка та сидіння виготовлені з високоякісного пластику. Стілець має ефектний вигляд та має чудові експлуатаційні якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки: | 32см |
| Колір оббивки: | оранжевий/чорний/білий |
| Каркас | Каркас виготовлений з хромованої сталі, сидіння і спинка оббивка ― арткожа |
| Ширина сидіння: | 39,5 см |
| Висота сидіння: | 48-64см |
| Розміри упаковки | 58х28Х44 |
| Висота крісла: | 80-100см |
| Стілець регулюється по висоті за допомогою газліфта | Так |
| Вага нетто | 8.47 кг |
| Граничний вага: | 100кг |
| Модель оснащена зручною підніжкою | Так |
| Хромований газліфт | Так |
| Колеса: | прогумовані |
| Вага брутто | 9,47 кг |
| Наявність спинки | True |
| Анатомічні властивості | True |
- Ціна: 2 599 ₴













