
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 80 см |
| Габаритні розміри стаціонарної тумби | |
| Висота тумби | 75 см |
| Ширина тумби | 80 см |
| Глибина тумби | 55 см |
| Склад комплекту | |
| Стіл офісний | 1 шт. |
| Стаціонарна тумба | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус, тумб, шаф, секцій | 1.8 см |
| Опори столів | 5,0 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, | 1.8 см |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\18,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Ніжки | регульовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴












Відправка з 13 квітня 2026
