Стильне та вишукане крісло Балі — для тих, хто віддає перевагу «повітряному» дизайну. Водночас надійний металевий каркас крісла розрахований на багато років використання. Крісло Балі вироблене у двох модифікаціях хром і СФ. Як оббивка використані якісні шкірозамінники. Модель представлена в одній колірній варіації — чорний. Комплектація СФ призначена для конференційних залів, а також кабінетів, обладнаних для нарад, засідань або бізнес-встріч. Підвищений рівень комфорту цієї моделі робить її популярною та популярною для сучасних компаній. Ергономічна конструкція спинки та сидіння дає змогу почуватися зручно та не викликає дискомфорту під час довгого перебування в положенні сидячи. Адже часом ділові зустрічі можуть затягнутися на кілька годин, і мало кому сподобається, що відчуття затіку спини відвертатиме увагу від важливих робочих моментів.
Самовитягу немає.
Вартість доставки на склад перевізника поточніть у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підстава крісла | Полози |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип крісла | Конференційне |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 53 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
- Ціна: 8 118 ₴





Відправка з 10 квітня 2026
