Прекрасне стильне крісло Валенсія — постійний хіт продажів у будь-якому меблевому салоні. Чудова ергономіка, уніфікована конструкція, що забезпечує зручну посадку за будь-якого зросту та комплекції. Крісло Валенсія виробляється в одній модифікації — хром. Як оббивка використовується штучна шкіра. У цьому кріслі використовується механізм гойдання — посилений Anyfix (посилений М2).Варіант комплектації Хром є безумовно найяскравішим і найпрестижнішим. Хромований метал, м'які накладки на підлокітниках створюють очікуваний покупцем смак дорогої гарної покупки. Такі крісла покликані підкреслити високий рівень офісу або домашнього кабінету.
Самовитягу немає.
Вартість доставки на склад перевізника уточніть у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 122 ₴





Відправка з 23 квітня 2026
