Крісло Каліфорнія — стильне та зручне крісло, яке має м'яку спинку та сидіння. Крісло підійде буквально до будь-якого інтер'єру кабінету. Крісло Каліфорнія вироблене в одній модифікації — Хром. Як оббивка використовується штучна шкіра. Механізм гойдання — посилений Tilt (посилений М1). Модель зроблена в трьох колірних варіаціях — чорне, бежеве та темно-бежеве. Такі крісла підкреслять високий рівень офісу або домашнього кабінету.
Самовитягу немає.
Вартість доставки на склад перевізника поточніть у менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 212 ₴









Відправка з 18 квітня 2026
