Крісло Кальярі — має чудову ергономіку, шикарний підголівник і підтримку попереку. Як оббивка використовується штучна шкіра чорного кольору. В інтернет-магазині тутебель.com.ua. можна замовити крісло кальярі та в інших варіантах оббивки та колірних рішеннях. В офісне крісло Кальярі Ю використовується механізм гойдання — посилений Tilt (М1). Модель Кальярі в різній колірної варіації. Варіант комплектації комп'ютерного крісла Кальярі хром від магазин тутебель.com.ua. є безумовно найяскравішим і найпрестижнішим. База крісла Кальярі хромований метал, м'які накладки на підлокітниках, зручне широке сидіння й ергономічна спинка створюють очікуваний покупцем смак дорогої гарної покупки.
Самовитягу немає.
Вартість доставки на склад перевізника поточніть у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 10 282 ₴






Відправка з 18 квітня 2026
