Офісне крісло Ультра НВ виготовляється з використанням перфорованою спеціальною сітки, яка максимально підвищує рівень комфорту під час використання.
Крісло також має систему поперекової підтримки , яка додасть комфорт людині, що сидить.
Самовитягу немає.
Доставка крісла на склад перевезення 135 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 646 ₴



Відправка з 18 квітня 2026
