Зручне крісло Спайдер. Крісло офісне сітка в кольорі лайм. Комфорт у роботі.
Самовитягу немає.
Доставка крісла на склад перевізника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13 кг |
| Ширина крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








