
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 80 см |
| Висота шафи | 201.6 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці | ДСП 1,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426 ₴












Відправка з 18 квітня 2026
