Стелаж ДЖЕТ ВУД МК

Характеристики використовуваних матеріалів
Опори столів — металеві зі вставками з натурального дерева з можливістю регулювання за висотою.
Напрямні для висувних ящиків — роликові "Metabox" виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю комплектації доводчиками ящиків.
Петлі для фасадів ДСП виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю встановлення довідника "SlowMotion".
З'єднувальна фурнітура — корпусні стяжки "Minifix" виробництва компанії "Hafele" (Німеччина).
Ручки — металеві L 128/148 мм виробництва компанії "Gamet" (Польща).
Верхні ящики приставних і мобільних тумб укомплектовані замками.
Параметри використовуваних матеріалів
Товщина ламінованої ДСП виробництва компанії "Kronospan":
- стільниці — 18 мм;
- полиці стелажів — 18 мм;
- боковини та задні стінки стелажів із ДСП - 18 мм;
- верхні кришки тумб — 18 мм.
Товщина крайкової ПВХ стрічки виробництва компанії "Rehau" (Німеччина):
- стільниці — 2 мм;
- робочі поверхні верхніх кришок тумб — 2 мм;
- робочі поверхні полиць стелажів — 0,45 мм;
- фасади тумб — 2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Наявність замку | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 145 см |
| Глибина шафи | 34 см |
| Висота шафи | 83 см |
- Ціна: від 8 654 ₴




Відправка з 17 квітня 2026
