Ліжко Richman Честер

Зручне та якісне ліжко Честер виготовляється в таких варіантах
Ліжко Честер Стандарт
До цієї комплектації входить м'яке наголов'я, у ліжку є металева розбірна рамка з ламелями (36 шт.), оббиті широкі рукави (7,5 см), ліжко стоїть на пластикових опорах 5 мм
У відео можна подивитися, як зібрати ліжко Честер стандарт самому.
Ліжко Честер Стандарт Вуд
До цієї комплектації входить м'яке наголов'я, у ліжку є металева розбірна рамка з ламелями 36 штук, оббиті широкі рукави (7,5 см), ліжко стоїть дерев'яних ніжках у кольорі бук, горіх або венге.
Ця комплектація прораховується окремо.
Ліжко Честер Комфорт
До цієї комплектації входить м'яке наголов'я, металева розбірна рамка з ламелями 38 штук і підіймальний механізм із двома імпортними пневмопатронами, оббиті широкі рукави по 7,5 см., ящик для білизни завглибшки 18,5 см із Спан-бондом на дні, пластикові опори 5 мм
Ця комплектація прораховується окремо.
Як правильно та самостійно зібрати ліжко-честер комфорт можна подивившись відео
Ліжко Честер Люкс
До цієї комплектації входить м'яке наголов'я з металевою розбірною рамкою, з ламелями 38 шт., широкі рукави по 7,5 см. зі знімним суцільним чохлом на липучках, підіймальний механізм із двома імпортними пневмопатрон і ящик для білизни завглибшки 18,5 см із спан Бонд і ламінований ХДФ на дні з пластикові опори 5 мм
Ця комплектація прораховується окремо.
Як правильно та самостійно зібрати ліжко-честер комфорт можна подивившись відео
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х190 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 110 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
- Ціна: від 9 400 ₴












Відправка з 17 квітня 2026
