
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 80 см |
| Висота шафи | 205 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 2 шт. |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Ширина гардеробу | 80 шт. |
| Глибина гардероба | 40 см |
| Висота гардеробу | 205 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,6 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Ніжки | регульовані |
| Полиці шаф | ДСП 2,2 (см) |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 2,2\1,6 (см) |
| Стільниці | ДСП 2,2 (см) |
| Опори столів | D 3,8 (см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 738 ₴












Відправка з 17 квітня 2026
