Характеристики
| Габаритні розміри крісла | |
|---|---|
| Висота сидіння у верхньому положенні | 108 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 99 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 56 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 63 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хрестовина | Пластик |
| Наявність спинки | Так |
| Оббивний матеріал спинки | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Колір | чорний сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴




