
Крісло керівника Exact Black, fabric/mesh міксує найкращі елементи класики та химерні акценти сучасних стилістичних напрямів, представляючи у такий спосіб бездоганний індивідуальний дизайн.
Крісло керівника Exact Black, fabric/mesh пропонує вам принципово нове бачення у виборі меблів для кабінету. Деяка ексцентричність деталей м'яко згладжується стриманою дорогою фурнітурою, у такий спосіб перетворюючи некласичний тандем пластику, металу й екотанні в трендову і, що дуже важливо, не позбавлену індивідуальності модель крісла для керівника.
Основою слугує хрестовина п'ятипроменевої конструкції з роликами, для каркаса та основи обрані сталь, покрита епоксидною смолою, алюміній і пластик HPL. Є регулювання за висотою та кутом повороту підлокітника, а також кутом нахилу підголівника, синхромеханізм у поєднанні із системами Anyfix, Multi-Block і перманент-контакт. Спинка із сітки й анатомічна посадка — ще один концептуальний момент у дизайні.
Придбати крісло керівника Exact Black, fabric/mesh від Office4You доступно з доставкою в чітко позначені терміни на всі населені пункти країни. Ми гарантуємо бездоганність якості, індивідуальний підхід і чесну політика ціноутворення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Малайзія |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник: | регулювання по висоті і куту повороту, матеріал – поліуретан |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 50 000 |
| Механізм та налаштування: | Синхромеханізм гойдання з регулюванням під вага користувача +Anyfix+Multi-Block+Перманент-контакт |
| Матеріал оббивки: | тканина, сітка з поліестеру |
| Оббивка сидіння: | тканина, натуральна шкіра |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – сталь з покриттям епоксидною смолою, прогумовані колеса |
| Матеріал каркасу: | алюміній, пластик HPL |
| Граничний вага: | 120кг |
| Розмір сидіння: | 51х50см |
| Висота крісла: | 129-139см |
| Регулювання підголівника по куту нахилу | Так |
| Висота сидіння: | 49-59см |
| Країна виробник: | Малайзія |
- Ціна: 9 199 ₴




