
Крісло Gaiola black chrome є насамперед зручним і ергономічним. У ньому ви зможете працювати впродовж багатьох годин, але водночас не відчуватимете втому.
Від директора практично будь-якої компанії завжди вимагають підвищеної продуктивності та значущих результатів у роботі. Саме тому для керівника так важливо створити у своєму кабінеті саме ті умови, у яких у нього з'явиться можливість ефективно виконувати свої обов'язки. Значу роль у цьому відіграє те, яке саме крісло ви використовуєте.
Якщо говорити про ідеальний кріслі керівника, то найбільшу увагу заслуговує така його характеристика, як зручність. Ось чому вам обов'язково варто придивитися до крісла Gaiola black chrome. У ньому ви зможете працювати тривалий час і водночас не відчувати втоми.
Це крісло від Office4You вирізняється особливою стійкістю, головна заслуга в забезпеченні якої належить п'ятипроменевій хрестовині. Підлокітник і підголівник можна регулювати в різних положеннях. Завдяки анатомічній посадці це крісло надаватиме ефективну підтримку вашій спині, що також важливо, якщо ви багато часу проводите на своєму робочому місці.
Купити крісло Gaiola black chrome ви завжди можете в нашому магазині меблів. Ми обов'язково потішимо вас як як як як як як як як якістю представленої в ньому продукції, так і помірними цінами на неї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник: | регулювання по висоті і куту нахилу, матеріал – пластик, оббивка сітка з поліестеру |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 30 000 |
| Механізм та налаштування: | Синхромеханізм гойдання з регулюванням під вага користувача +Anyfix +Multi-Block+Перманент-контакт |
| Колір оббивки: | чорний |
| Матеріал оббивки: | сітка з поліестеру |
| Підголовник: | регулювання по висоті і куту нахилу |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – пластик HPL, прогумовані колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик HPL |
| Граничний вага: | 120кг |
| Розмір сидіння: | 48х52см |
| Висота крісла: | 120-127см |
| Комбінований колір корпусу чорний/хром | Так |
| Висота сидіння: | 48-55см |
| Країна виробник: | КНР |
- Ціна: 9 850 ₴




