
Якщо ви хочете підвищити продуктивність роботи ваших працівників, грамотно підійдіть до вибору відповідних офісних крісел. Так, наприклад, чудовим варіантом стане крісло для персоналу Merano headrest, Black.
Продуктивність роботи працівників компанії залежить від різних чинників, зокрема від того, наскільки продумано були підібрані для них відповідні офісні крісла. Тільки ергономічні варіанти дають змогу працівникам зосередитися на своїх обов'язках. Вони бояться від небажаних проблем зі спиною, що дає змогу в майбутньому уникнути численних лікарняних.
Отже, якщо ви хочете, щоб ваша компанія й далі успішно розвивалася, грамотно підійдіть до вибору крісел для ваших працівників. Так, наприклад, чудовим варіантом стане крісло Merano headrest, Black.
Ця модель від Office4You вирізняється анатомічною посадкою, а також регулюванням під вагу користувача. За бажання можна змінювати кут нахилу підголівника, перетворюючи це крісло для персоналу не тільки на оптимальний варіант для роботи, але й на чудове місце для нетривалого відпочинку.
Купити крісло Merano headrest, Black вам пропонує наш магазин меблів. Ми можемо похвалитися винятково високою якістю всієї представленої у нас меблевої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник: | нерегульований , матеріал – поліуретан |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 30 000 |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Колір оббивки: | бордовий, зелений, сірий, чорний |
| Матеріал оббивки: | сітка з поліестеру |
| Підголовник: | регулювання по куту нахилу |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – пластик HPL, пластикові колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик HPL |
| Граничний вага: | 90кг |
| Розмір сидіння: | 49х50см |
| Висота крісла: | 94-103см |
| Висота сидіння: | 44-53см |
| Країна виробник: | КНР |
- Ціна: 3 412 ₴




