
Крісло керівника Pistoia Black, представлене в нашому інтернет-магазині, вирізняється чудовими технічними характеристиками та розумною вартістю.
Якщо вам необхідно придбати зручне та показне крісло керівника, зверніть увагу на сучасну модель Pistoia Black від Office4You. Воно вирізняється комфортністю і зручністю, завдяки яким вас ніколи не відвернуть від прийняття бізнес-стратегії компанії дискомфорт і втома спини.
Pistoia Black встановлено на п'ятипроменеву хрестовину з роликами, яка, як і каркас, виготовлена з високоякісного та довговічного пластику. Вони забезпечать чудову зносостійкість виробу.
Крісло керівника цієї моделі оббите поліестером. Солідність і показний зовнішній вигляд забезпечують також вставки з арткожі.
Можливості підлокітника є максимально широкими, оскільки вони здатні підійматися паралельно до спинки.
Щоб ви відчували себе в кріслі максимально комфортно, тут передбачений Tilt-механізм, що забезпечує можливість регулювання гойдання залежно від ваги користувача, аж до 120 кг. Навантаження зі спини зніме також анатомічна спинка. Підголівник регулюється за висотою, завдяки чому в кріслі буде зручно керівникам із різними параметрами росту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник: | піднімається паралельно спинці, матеріал – поліуретан, оббивка арткожа |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 50 000 |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Колір оббивки: | чорний |
| Матеріал оббивки: | поліестер, вставки з арткожи |
| Підголовник: | регулювання по висоті |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – пластик HPL, пластикові колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик HPL |
| Граничний вага: | 120кг |
| Розмір сидіння: | 52х47см |
| Висота крісла: | 113-121см |
| Висота сидіння: | 50-58см |
| Країна виробник: | КНР |
- Ціна: 4 749 ₴




