
У нашому інтернет-магазині ви можете придбати за прийнятною вартістю стильне та сучасне крісло для персоналу Ragusa Black, яке забезпечить максимальний комфорт працівникам, а отже, і чудову продуктивність.
Забезпечте своїм працівникам максимальний комфорт під час роботи, і ви побачите, як підвищиться продуктивність їхньої праці! Придбайте для них якісні крісла для персоналу моделі Ragusa Black від Office4You!
Ця модель встановлена на стійкій і надійній п'ятипроменевій хрестовині. Наявність роликів забезпечує максимальну зручність пересування офісом.
Тканинна оббивка оптимально підходить для таких виробів, забезпечуючи максимальну зносостійкість і не доставляючи водночас дискомфорту за інтенсивного сонячного освітлення, як це буває з виробами зі шкіри. Додатковому повітрообміну сприяє наявність сітки з поліестеру.
Щоб працівники почувалися комфортно під час тривалого робочого дня, є можливість регулювання підлокітників паралельно спинці, що забезпечує зняття навантаження з плечей і спини. Посадка влаштована з урахуванням анатомічних особливостей, властивих людині. Додатковою перевагою є можливість регулювання гойдання залежно від маси тіла користувача. Максимально допустиме навантаження для цієї моделі крісла становить 100 кг. Підголівник можна регулювати щодо кута нахилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 119,5-129,5 см |
| Граничний вага: | 100кг |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Матеріал оббивки: | сітка з поліестеру, тканина |
| Анатомічна посадка | Так |
| Висота сидіння: | 45-52, 5см |
| Тест Мартиндейла | 30 000 |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – пластик, пластикові колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик |
| Країна виробник: | КНР |
| Колір оббивки: | червоний, зелений, сірий, чорний |
| Розмір сидіння: | 52 х 52см |
| Підголовник: | регулювання по куту нахилу |
| Підлокітник: | регулювання паралельно спинці, матеріал – поліуретан, оббивка ― м'яка сітка |
- Ціна: 6 199 ₴




