
Наша компанія пропонує до уваги клієнтів стильне та оригінальне крісло для персоналу Spencer, lime green. Ця модель враховує анатомічні особливості людини, завдяки чому забезпечує максимальний комфорт.
Щоб ваш офіс мав стильний та сучасний вигляд, а працівники вражали працездатністю, варто подбати про зручні крісла для персоналу. Spencer, lime green від Office4You — це цікава модель, у якій поєднуються свіжі дизайнерські рішення з практичністю і зручністю конструкції.
Каркас, створений із пластику HPL підвищеного рівня міцності, встановлений на п'ятипроменеву хрестовину, забезпечену роликами. Як оббивка використана міцна тканина, яка поєднує цікавий зовнішній вигляд із прекрасними експлуатаційними характеристиками.
Анатомічну форму мають посадка та підлокітники. Завдяки цьому навантаження на спини та плечі ваших працівників буде мінімальним, що істотно скоротить кількість професійних захворювань, пов'язаних із негативним впливом сидячого способу життя.
На особливу увагу заслуговує асинхронний механізм, завдяки якому користувач може м'яко відкинутися на спинку крісла, щоб зняти напруження. Додатковою перевагою є також Tilt, який передбачає можливість регулювання гойдання.
Ця модель крісла для персоналу має оригінальний зовнішній вигляд. Вона стане цікавою колірною плямою в суворих офісних умовах, на якому буде приємно зупинитися втомленим очам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник: | анатомічної форми, матеріал – поліуретан |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 30 000 |
| Механізм та налаштування: | асинхронний + Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Колір оббивки: | лайм |
| Матеріал оббивки: | поліестер, сітка з поліестеру |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – пластик HPL, пластикові колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик HPL |
| Граничний вага: | 120кг |
| Розмір сидіння: | 45х46,5 см |
| Висота крісла: | 91-99см |
| Висота сидіння: | 45,5-53,5 см |
| Країна виробник: | КНР |
- Ціна: 3 760 ₴




