
Хочете придбати надійне та зручне крісло для роботи? Не пропустіть вигідну можливість купити якісне та стильне крісло для керівника на нашому сайті.
Настав час поміняти старе масивне крісло, що скрипить, у вашому робочому кабінеті на сучаснішу модель. Крісло керівника, як і меблі для персоналу, має не тільки мати оригінальний зовнішній вигляд, але також відрізнятися чудовою якістю.
Пропонуємо купити чудову модель — крісло Visano, Black/Chrome від Office4You. Ця модель виготовлена з пластику високої якості та надійної хромованої сталі. Ефектний зовнішній вигляд — це не єдина перевага цієї моделі, адже крісло вирізняється мобільністю, міцністю й довговічністю. Залежно від вашої ваги ви зможете настроювати та регулювати не тільки висоту крісла, але й механізм гойдання.
Відмітна особливість крісла — повітропроникна сітчаста спинка з поліестеру, яка надійно утримує вашу спину в анатомічно правильному положенні та дає змогу їй дихати. Для оббивки сидіння виробник також використав поліестер, а підлокітники анатомічної форми в цій моделі виготовлені з поліуретану.
Купуйте це стильне крісло для сучасного керівника в нас за дуже демократичною ціною прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Office4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 89-95, 5см |
| Граничний вага: | 120кг |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Матеріал оббивки: | сітка з поліестеру, поліестер |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | 30 000 |
| Підстава: | пятилучевая хрестовина з роликами, матеріал – хромована сталь, пластикові колеса |
| Матеріал каркасу: | пластик HPL |
| Висота сидіння: | 44-51см |
| Країна виробник: | КНР |
| Колір оббивки: | чорний |
| Розмір сидіння: | 45х45см |
| Підлокітник: | анатомічної форми, матеріал – поліуретан |
- Ціна: 3 750 ₴




