Фонтан поїльник для собак і котів автоматичний
Фонтан поїльник для собак і котів автоматичний
За наявністю товару та кольором уточніть у менеджера +380683301844 Viber
Грошовий переказ, або оплата при отриманні можлива, але при замовлення товару вартістю понад 350 грн та обовьязковій передоплаті в 100 грн.
За вартість нижче необхідно повністю оплатити товар.

https://vm.tiktok.com/ZMjY7PSc5
Питний фонтанчик із фільтрами призначений для постійного забезпечення вашого вихованця свіжою питною водою. Поїльник для собак і котів має низку переваг і важливих характеристик, які забезпечать здоров'я й комфорт вашого вихованця.
Фільтри в фонтанчику складаються з трьох шарів: бавовняного шару, активованого вугілля й іонообмінної смоли. Ця потрійна система фільтрації допомагає запобігти розвитку захворювань у тварин. Щоб уникнути потрапляння пилу активованого вугілля у воду, будь ласка, попередньо занурте фільтр у воду на 15 хвилин або ретельно промийте його впродовж 30 секунд під проточною водою перед використанням.
Додаткові характеристики нашого фонтанчика:
- Об'єм резервуара: місткість 1,5 л, що дає змогу містити достатню кількість води для вашого вихованця.
- Живлення здійснюється через USB, що забезпечує зручність і гнучкість під час використання.
- Фонтанчик виготовлений із міцного пластику, який безпечний для здоров'я вашого вихованця.
- Вага фонтанчика становить 350 грамів, що робить його легким і зручним для переміщення й використання в різних місцях.
- споживана потужність — 5 Вт., розміри: 16 х 11,5 х 12,5 см
Грошовий переказ, або оплата при отриманні можлива, але при замовлення товару вартістю понад 350 грн та обовьязковій передоплаті в 100 грн.
За вартість нижче необхідно повністю оплатити товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReMeb |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 2 л |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 589 ₴













