Крісло VR Racer Dexter Slag чорний/білий

Опис
Крісло VR Racer Dexter — колекція яскравих і динамічних «геймерів» крісел у різних варіаціях, які можна розмістити як удома, так і в офісі. Стильний дизайн і чудова конструкція не залишать байдужими навіть найвимогливіших геймерів. Каркас крісел виготовлений із високоякісної сталі, оббивка — штучна шкіра найвищої якості. Саме крісло та підлокітники регулюються за висотою, також є регульований поперековий підпір, який знімає навантаження зі спини та хребта. Деякі моделі з колекції VR Racer Dexter обладнані регульованою подушкою-підголівником і висувною підставкою для ніг. Завдяки конструкції моделей, крісло можна налаштувати під будь-яку комплекцію людини, яка використовуватиме виріб. Всі моделі крісел виготовлені в індивідуальному та неповторному стилі та стануть яскравим акцентом у будь-якому інтер'єрі.
Особливості крісла VR Racer Dexter Laser:
- Оббивка — високоякісний PVC
- Каркас — металевий
- Підлокітники — 1D підлокітники, регульовані за висотою, пластикові з м'якими поліуретановими накладками
- Хрестовина — чорна нейлонова з кольоровими накладками
- Ролики — погумовані
- Механізм Tilt (механізм гойдання з фіксацією в одному горизонтальному положенні), Relax (механізм дає змогу змінити та зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні, до 165')
- Додаткові опції — регульована подушка під поперек, подушка під шию
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 17 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 80 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/білий |
- Ціна: 6 500 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло VR Racer Dexter Laser чорний/білий







