Кресло VR Racer Dexter Frenzy чорний/синій

Опис
Крісло VR Racer Dexter — чергова колекція яскравих і динамічних «геймерів» крісел у різних варіаціях, які можна розмістити як удома, так і в офісі. Стильний дизайн і чудова конструкція не залишать байдужими навіть найвимогливіших геймерів. Каркас крісел виготовлений із високоякісної сталі, оббивка — штучна шкіра найвищої якості. Саме крісло та підлокітники регулюються за висотою, також є регульований поперековий підпір, який знімає навантаження зі спини та хребта. Деякі моделі з колекції VR Racer Dexter обладнані регульованою подушкою-підголівником і висувною підставкою для ніг. Завдяки конструкції моделей, крісло можна налаштувати під будь-яку комплекцію людини, яка використовуватиме виріб.
ОСОБЕННОСТИ:
- оббивка — високоякісний PVC;
- каркас — металевий;
- підлокітники — пластикові з м'якими накладками, на шарнірах;
- хрестовина — хромована;
- ролики — погумовані;
- механізм — Relax (механізм дає змогу змінити та зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні, до 120");
- регулювання висоти спинки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | ЧЕРНЫЙ/СИНИЙ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло VR Racer Dexter Laser чорний/білий







