Крісло керівника ALIZE white









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки: | 69см |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал ― хром, оббивка ― арткожа |
| Матеріал оббивки: | арткожа |
| Ширина сидіння: | 53см |
| Газліфт: | хромований, (100мм )3-й клас |
| Висота сидіння: | 48,5-58,5 см |
| Розміри упаковки | 83х33х64см |
| Висота крісла: | 116-126см |
| Вага нетто | 15.5 кг |
| Механізм: | батерфляй |
| Хрестовина: | хромована (350мм), прогумовані колеса |
| Вага брутто | 17,5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника ALIZE white













