Офісне крісло для персоналу Special4You Briz E0444 black/black
Більше асортименту https://tytmebel.com.ua/g3671187-kresla-dlya-rukovoditelej
Перед відправленням перевіряється кожен товар.
Цей товар відпускається тільки з передоплатою у 50% вартості або повною оплатою.
Перед замовленням проконсультуйтеся з менеджером.

Регулювання висоти крісла дає змогу підняти або опустити сидіння до потрібного рівня для правильної посадки, за якої коліна мають бути зігнуті під прямим кутом, а ступні мають торкатися підлоги.
Режим гойдання заспокоює нервову систему, знімає статичне навантаження з м'язів і хребта, що є корисним для здоров'я. Зазвичай цей режим також регулюється залежно від ваги користувача.
Наявність підголівника дає змогу спертися й розслабити не тільки спину, але й шию, а також частково плечі, що особливо важливо під час тривалої роботи. Підголівники можуть бути вбудованими або приставними, а деякі крісла також пропонують регулювання висоти або кута нахилу підголівника.
Висока спинка є важливим параметром, якщо ви проводите в кріслі понад 2 години поспіль. Вона досягає рівня плечей користувача, що дає змогу розслабити плечовий пояс.
Профільована спинка має правильну анатомічну форму, що повторює природні вигини хребта, включно з поперековим відрізокм і грудним відділом. Така спинка сприяє природному кровотоку для живлення хребта та головного мозку, що сприятливо впливає на здоров'я й самопочуття.
Профільоване сидіння є анатомічно правильним і забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, оскільки не створює тиску на судини та не викликає застоїв крові у внутрішніх органах.
Крісло із сітчастою тканиною забезпечує природну вентиляцію, даючи змогу відчувати комфорт навіть за будь-якої температури в приміщенні.
Широка хрестовина забезпечує більшу стійкість крісла під час відхилення.
Інші варіанти крісел https://tytmebel.com.ua/ua/g3658265-kresla-stulya?sort=-price
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки: | 73,5 см |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: чорний пластик з оббивкою РР |
| Підголовник: | нерегульований |
| Ширина сидіння: | 50см |
| Газліфт: | пофарбований в чорний колір, 100мм 3-й клас |
| Висота сидіння: | 39-49см |
| Матеріал покриття: | спинка ― текстилайн, сидіння і підголівник (PP) ― поліпропілен |
| Розміри упаковки | 79х32х64см |
| Висота крісла: | 120-130см |
| Вага нетто | 13.5 кг |
| Механізм: | батерфляй |
| Граничний вага: | 120кг |
| Хрестовина: | нейлон, пофарбована в чорний колір, 350мм, прогумовані колеса |
| Вага брутто | 15,00 кг |
- Ціна: 5 999 ₴







