
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 114-124см |
| Граничний вага: | 120кг. |
| Ширина сидіння: | 53,5 см |
| Вага брутто | 19,10 кг |
| Висота сидіння: | 32-42см |
| Механізм: | батерфляй |
| Хрестовина: | хромована, колір ― gold, 350мм, прогумовані колеса |
| Газліфт: | пофарбований, 100мм 3-й клас |
| Вага нетто | 17,6 кг кг |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: пластик, колір – gold, оббивка ― тканина |
| Висота спинки: | 69,5 см |
| Матеріал покриття: | тканина (fabric) |
| Розміри упаковки: | 83х38х66см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴




