
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки: | 71см |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: хромована сталь, м'яка арткожа |
| Механізм: | Multiblock гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Граничний вага: | 120кг |
| Ширина сидіння: | 52см |
| Газліфт: | хромований 80мм 3-й клас |
| Висота сидіння: | 38-46см |
| Матеріал покриття: | сидіння і спинка ― арткожа |
| Розміри упаковки | 82х38х64см |
| Висота крісла: | 115-123см |
| Хрестовина: | хромована, 350мм, прогумовані колеса |
| Вага брутто | 20,25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴




