
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки: | 63див |
| Механізм та налаштування: | батерфляй |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: пластик, м'яка арткожа, колір покриття – gold |
| Граничний вага: | 120кг |
| Ширина сидіння: | 49,5 см |
| Газліфт: | пофарбований, 100мм 3-й клас |
| Висота сидіння: | 33-43см |
| Матеріал покриття: | сидіння і спинка: арткожа |
| Розміри упаковки | 76х36х65см |
| Висота крісла: | 104-114см |
| Хрестовина: | хромована, (350мм.) колір – gold, прогумовані колеса |
| Колір: | глибокий синій |
| Вага брутто | 17,8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴






