Стіл письмовий ВР.СР01

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП, МДФ |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 002 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл письмовий ВР.СР01



Відправка з 12 квітня 2026
