тумба мобільна Верона вр.тмо 01 ns центральний замок

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП, МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 41.4 см |
| Висота столу | 63 см |
| Глибина столу | 51.3 см |
| Склад комплекту | |
| Мобільна тумба | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 754 ₴
- Спосіб упаковки: тумба мобільна Верона вр.тмо 01 ns



Відправка з 12 квітня 2026
