Тумба кабінет Верона вр.ту 01 ns замок верхнього ящика

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП, МДФ |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 260 см |
| Висота столу | 76 см |
| Глибина столу | 126 см |
| Склад комплекту | |
| Мобільна тумба | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 896 ₴
- Спосіб упаковки: Тумба кабінет Верона вр.ту 01 ns



Відправка з 12 квітня 2026
