стіл письмовий кабінет флекс ф-108

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 195 см |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 285 ₴
- Спосіб упаковки: стіл письмовий кабінет флекс ф-108 упакований у картон



Відправка з 17 квітня 2026
