Тумба мобільна кабінет флекс ф-404

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри мобільної тумби | |
| Висота мобільної тумби | 56.8 см |
| Глибина мобільної тумби | 50 см |
| Ширина мобільної тумби | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 386 ₴
- Спосіб упаковки: Тумба мобільна кабінет флекс ф-404 упакований у картон



Відправка з 17 квітня 2026
