Тумба із замком верхнього ящика правобічна кабінет флекс ф-403

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Висота тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 50 см |
| Ширина тумби | 68.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 816 ₴
- Спосіб упаковки: Тумба правобічна кабінет флекс ф-403 упакований у картон



Відправка з 17 квітня 2026
